E-mail
SYSTÉMY VČASNÉHO VAROVÁNÍ

GAS ANALYZER FENIX EWS-M

Procesní analyzátory plynu FENIX EWS-M jsou profesionální řídící systémy včasného varování při únicích plynů. Kontinuálně zaznamenávají, uchovávají a vyhodnocují měřená data. Jejich hlavní předností jsou moderní provedení odpovídající požadavkům průmyslu 4.0 generace, modularita přizpůsobená každým požadavkům, vzdálená správa pomocí PROXY SERVERU, bezpečně uložená data v CLOUDU, vzdálené SCADA pracoviště přístupné odkudkoliv na světě, rozsáhlé možnosti komunikací, LTE a TCP/IP připojení v každém CPU.
GAS ANALYZER FENIX EWS-M

HLAVNÍ KONKURENČNÍ VÝHODY

SYSTÉM VČASNÉHO VAROVÁNÍ

GAS ANALYZER FENIX EWS-M je navržen tak, aby dokázal vždy včas varovat pověřené pracovníky pro kontrolu BOZP/PO a obsluhu zařízení. Systém dokáže varovat pomocí signálních majáků a sirén, návěstidel, SCADA systému, mobilní aplikace, lokálního HMI panelu, SMS nebo E-mailem. A to buď jejich kombinací, nebo všemi bezpečnostními prostředky současně.

MODULARITA

GAS ANALYZER FENIX EWS-M je maximálně modulární. Systém je přizpůsoben každému zákazníkovy a jeho potřebám. Lze si vybrat kolik senzorů do něj bude zapojeno, jaké I/O moduly bude potřebovat, přitom počet je prakticky neomezen. Dále si zákazník může zvolit velikost dotykového displeje nebo z jakého materiálu bude kryt - plast, ocel, nerez.

VZDÁLENÁ SPRÁVA

Jako jediní dodavatelé  na českém trhu dokážeme provádět u GAS ANALYZER FENIX EWS-M vzdálený servis systému pomocí proxy serveru. Tímto způsobem dokážeme rychle reagovat na požadavky investora a vzdáleně diagnostikovat, opravovat nebo upravovat celý systém tzn. PLC, HMI, SCADA pomocí jednoho software.

SCADA

Uživatel při zakoupení GAS ANALYZER FENIX EWS-M získává automaticky možnost vzdáleného dozoru pomocí SCADA software. Na tento SCADA software může uživatel přistoupit pomocí internetového prohlížeče z každého místa na světě. Samozřejmostí je i mobilní aplikace pro Android a iOS. 

SPOJTE SE S NÁMI

Poptávkový formulář

Na Vaše dotazy rádi odpovíme v co nejkratší možné době.
Název E-mail Zpráva Souhlasím se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů Odeslat